به گزارش روابط عمومی شرکت دورانتاش، در این یادداشت قصد داریم مقایسه بین سبکترین و کم حجم ترین آنتی ویروس های خانگی دنیا را مشاهده کنیم.

آنتی ویروس های وبروت که با نام تجاری Webroot Secure Anywhere در بازارهای جهانی ارائه می شوند، سبکترین و کم حجم ترین آنتی ویروس های دنیا هستند.


شرکت آمریکایی وبروت، آنتی ویروس های خانگی خود را در 6 مدل ارائه کرده است.

آنتی ویروس برای ویندوز
آنتی ویروس برای اپل مکینتاش
آنتی ویروس برای موبایل های اندرویدی
آنتی ویروس برای موبایل های اپل iOS
اینترنت سکیوریتی پلاس
و اینترنت سکیوریتی کامپلیت

البته هر 3 مدل Antivirus، Internet Security Plus و  Internet Security Complete به صورت مالتی دیوایس می باشند.

لایسنس محصول Antivirus بر روی سیستمهای ویندوزی و اپل مکینتاشی
لایسنس محصولات Internet Securty Plus و  Complete نیز بر روی هر 4 پلتفرم ویندوزی، اپل مکینتاشی، اپل iOS و اندرویدی نصب می شود.

در این لینک میتوانید جدول مقایسه آنتی ویروس های خانگی وبروت را مشاهده کنید.

نسخه های اصلی و اورجینال آنتی ویروس های وبروت از سال 1387 شمسی توسط شرکت دورانتاش در ایران ارائه می شود و هم اکنون هزاران کاربر خانگی و شرکتی از محصولات این شرکت برای حفاظت از خود استفاده میکنند.

از جمله مشتریان و مصرف کنندگان آنتی ویروس های وبروت میتوان به مشترکان شرکتهای اینترنتی از جمله آسیاتک، صفرویک پرداز " شهراد شبکیه " و داتک اشاره کرد.

شرکت وبروت برای شناسایی تهدیدات وب و اینترنت از تکنولوژی پیشرفته BrightCloud استفاده میکند که هم اکنون توسط حداقل 70 شرکت فناوری از جمله غولهای فناوری مانند Cisco , HP , Aruba Networks , F5 Networks , PaloAlto Networks، RSA و A10 Networks استفاده می شود.

لینک خرید آنتی ویروس های خانگی وبروت


یادداشتهای مرتبط :


دیسنا : پایگاه اطلاع رسانی امنیت اطلاعات ایران