طی سه سال اخیر بخش وسیعی از سرورهای شبکه ها و مراکز داده در ایران به آنتی ویروس های شرکت دورانتاش مهاجرت کرده اند.

1- بدتر شدن وضعیت تهدیدات سایبری و مخصوصآ باج افزارها
2- ضعف جدی آنتی ویروس های معروف تر در بازار ایران در شناسایی ویروس ها و مخصوصآ باج افزارها
3- علاقه مدیران شبکه به حفاظت بهتر و حداکثری از سرورها و فایلها و ذخایر اطلاعاتی ذخیره شده بر روی سرورها
4- ارائه برندهای مطرح و پیشرو و بسیار معتبر آنتی ویروس برای سرورها و مراکز داده توسط شرکت دورانتاش


از جمله دلایل مهاجرت وسیع سرورهای شرکتهای خصوصی و دولتی و سازمانهای ایرانی به آنتی ویروس های ارائه شده توسط شرکت دورانتاش است.

سرورهای ایرانی که به محصولات آنتی ویروس دورانتاش مهاجرت کرده اند شامل 2 گروه می شوند.

1- تاکنون از آنتی ویروس های نامعتبر و جعلی و تقلبی بر روی سرور ها استفاده می شده.

2- تاکنون از آنتی ویروس های اصلی و معتبر ولی محصولات متوسط و ضعیف استفاده می شده.

تقریبآ همه مدیران شبکه به این سطح از آگاهی رسیده اند که سرورها نیاز به تامین امنیت و نصب آنتی ویروس دارند و به همین دلیل تاکنون با موردی که سرور مجهز به آنتی ویروس نباشد مواجه نشده ایم.

از نکات قابل توجه میتوان به این مورد اشاره کرد که تقریبآ صد در صد خریداران آنتی ویروس های سرور و دیتاسنتر و شبکه ، یکی از آنتی ویروس های شرکت ژاپنی بین المللی ترندمیکرو ( Trend Micro ) را انتخاب و خریداری و نصب کرده اند.

پر فروش محصولات آنتی ویروس سرور سکیوریتی Trend Micro WFBS Standard و Trend Micro WFBS Advanced و  Trend Micro OfficeScan XGen بوده اند .

درباره ترندمیکرو

کمپانی ترندمیکرو یکی از شرکتهای مطرح و پیشرو تولید کننده سرویسهای امنیتی و نرم افزارهای آنتی ویروس برای کاربران خانگی ، شبکه و مراکز داده فیزیکی، مجازی و کلود می باشد.

ترندمیکرو با بسیاری از غولهای فناوری از جمله Cisco , HP , IBM , DELL , RSA , Amazon , Facebook , F5 Networks , ASUS و Linksys همکاری و شراکت استراتژیک دارد.

نسخه های اصلی و معتبر آنتی ویروس های ترندمیکرو از سال 1387 ( 2009 ) توسط شرکت معتبر دورانتاش در ایران ارائه و پشتیبانی می شوند.

عرضه آنتی ویروس های ترندمیکرو در ایران باعث خشم دیگر شرکتهای آنتی ویروس مخصوصآ شرکتهای کسپرسکی ، ایسِت ، آویرا ، بیت دیفندر و پانداسکیوریتی شد و به همین دلیل طی سالهای اخیر این شرکتها و نمایندگانشان تلاش زیادی کردند تا با شایعه پراکنی و دروغگویی درباره ترندمیکرو و دورانتاش، کاربران و شرکتهای ایرانی را از محصولات ترندمیکرو با گارانتی دورانتاش منصرف کنند.


اولین و تنها توزیع کننده آنتی ویروس های ترندمیکرو در ایران
WWW.DDN.IR
WWW.DURANTASH.COM
اخبار مرتبط :
اخبار شرکت امنیتی ترندمیکرو ( Trend Micro )

دیسنا : پایگاه اطلاع رسانی امنیت اطلاعات ایران