شرکت دورانتاش


طی همکاری شرکتهای دورانتاش و مبناتلکام، همه مشتریان محترم شرکت اینترنتی مبنا تلکام میتوانند یکی از محصولات آنتی ویروس شرکت دورانتاش را با تخفیف بسیار ویژه خریداری و استفاده کنند.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت دورانتاش،  دو شرکت دورانتاش ( توزیع کننده نرم افزارهای آنتی ویروس ) و شرکت گسترش ارتباطات مبنا ( دارای مجوز FCP از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ایران ) توافق کردند تا مشترکان شرکت اینترنتی مبنا تلکام بتوانند یکی از نرم افزارهای آنتی ویروس معتبر با گارانتی و پشتیبانی شرکت دورانتاش را طی دوره محدودی با تخفیف ویژه خریداری و استفاده کنند.

همچنین بخشی از مشترکان شرکت مبنا تلکام میتوانند از یک نسخه از آنتی ویروس های دورانتاش، به صورت رایگان استفاده کنند.

شرکت گسترش ارتباطات مبنا در سال ۱۳۸۴  با شماره ثبت ۲۶۰۸۷۳ توسط مدیران هفت شرکت مطرح اینترنتی ایران و به منظور ارائه خدمات وسیع در حوزه اطلاع رسانی ، اینترنت و تجارت الکترونیک تاسیس گردید .  

 این شرکت از زمان تاسیس ، با راه اندازی و گسترش شبکه خود در تهران و دیگر شهر ها بستر مناسبی برای ارائه خدمات به مشتریان خود فراهم آورده است . 

درباره شرکت مبناتلکام

شرکت مبناتلکام در سال ۱۳۸۸ با راه اندازی مرکز داده ها ( Data Center ) اختصاصی خود با بهره گیری از جدید ترین فن آوری موجود از شرکتهای Juniper , Cisco , Bluecoat , Dell , APC و..... و بالاترین استاندارد کیفیت خدمات ( QOS ) پایداری (Stability  ) و محافظت (Protection ) را برای مشتریان خود فراهم آورده است  .

همچنین با گرد هم آمدن تنی چند از برترین های صنعت IT  در هسته مرکزی شبکه فنی و نیز تیم پر قدرت نصب و راه اندازی تجهیزات و شبکه های بی سیم  و تیم قوی در حوزه بازاریابی و فروش به شرکتی بسیار قدرتمند در حوزه ارائه خدمات IT تبدیل شده است .

شرکت گسترش ارتباطات مبنا دارای مجوز رسمی FCP به شماره :۱۳−۹۴−۱۰۰  از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ایران (www.cra.ir) می باشد.

درباره شرکت دورانتاش 

شرکت دورانتاش از جمله توزیع کنندگان معتبر و پیشرو سرویسهای امنیتی و نرم افزارهای آنتی ویروس برای کامپیوترهای خانگی، گوشی های موبایل، تبلت و شبکه و مراکز داده فیزیکی، مجازی و کلود از سال 1385 در ایران می باشد.

تاکنون کاربران زیادی از جمله مشترکان شرکتهای اینترنتی مانند آسیاتک ، صفرویک پرداز " شهراد شبکیه " و داتک از محصولات آنتی ویروس شرکت دورانتاش با شرایط و تخفیف های ویژه استفاده کرده اند.

از جمله نرم افزارهای آنتی ویروسی که تاکنون توسط شرکت دورانتاش در بازار ایران توزیع شده میتوان به کسپرسکی، بولگارد ، جی دیتا ، اِ وی جی ، اِوست ، اف-سکیور ، ترندمیکرو ( پی.سی.سیلین ) ، وبروت و سایمنتک اشاره کرد.شرکت دورانتاش

واحد آموزش و اطلاع رسانی